לקוחות ממליצים

מוזמנים להוסיף את המלצתכם

שירן
שירן
קרא עוד
הייתי מאוד מאוד מרוצה מההדברה המקצועית של ניסים, מדובר במדביר אחראי מקצועי, שמבצע הדברה עם אחריות - ממליצה בחום. חיפשתי חברת הדברה, שתבצע הדברה כללית אצלנו בדירה שגרים בה זוג תאומים בני שנתיים וכלב, אוכלוסיה שרגישה לחומרי הדברה, היה חשוב לי שיהיה מדובר בחברה מקצועית ואמינה, ומעל לכל שגם חומרי ההדברה, שבהם נעשה השימוש, יהיו כמה שיותר עדינים, עם רעילות נמוכה ועם כמה שפחות תופעות לוואי (כמו ריח חריף וכו'). חברים שלנו המליצו על חברת "הדברות נטו" שעשו אצלם הדברה ירוקה שעזרה למדר את התיקנים מדירתם. התקשרתי לניסים, הוא הסביר לי מה היתרונות של החומרים שלהם על פני חומרים של חברות הדברה סטנדרטיות בשוק (אמר שמדובר בחומרים טבעיים, שכמעט ואין להם ריח, והם מפותחים במיוחד כדי לשמור על הסביבה, ולא לפגוע - לא בבני אדם ולא בבע"ח) הצעת המחיר שלו הייתה סבירה מאוד ולכן סגרתי איתו בלי להסס. ההדברה כמו שאמרתי - הייתה הדברה כללית נגד תיקנים ונמלים. ביום עצמו של הריסוס ניסים הגיע אלי בעצמו, הראה לי תעודת עוסק בתחום ההדברה והסביר לי שוב על החומרים בכדי שאהיה רגוע. את הריסוס הוא עשה באופן מקצועי מאוד, דאג לאתר מקומות אסטרטגים ולרסס אותם. חזרנו הבית בשעות הערב (למרות שיכולנו להגיע כבר בצהריים) ניסים השאיר לי הנחיות לגבי הריסוס, הריסוס עצמו היה ללא תופעות לוואי של ריח, אני מאוד מרוצה מהתוצאה - הריסוס הוכיח את עצמו!!! כמו כן הייתי מרוצה מהמחיר וגם מהיחס ולכן אני ממליצה על ניסים בחום! ואשמח להיעזר בו גם בשנים הבאות. שירן אינהורן.
אור
אור
מאי 2019
קרא עוד
על ניסים המדביר יש לי רק מילים טובות לומר,הוא בחור מקצועי ותענוג לעבוד איתו. הזמנתי אותו לביתי לצורך הדברת מזיקים וחולדות, הכל בוצע על הצד הטוב ביותר, הוא ריסס את כל הבית ודאג לרסס בנקודות מפתח גם בחצר ביתי. בסיום העבודה הוא הסביר לי איך לנקות אחרי ההדברה וכיצד לשמור אותה לאורך זמן, המחיר שגבה היה הוגן והשירות שנתן היה מעולה. מרוב שהייתי מרוצה הזמנתי אותו פעם נוספת להדברה נוספת בבית הוריי וגם הם היו מרוצים מאוד, כיף שיש אנשים כמותו, מומלץ! אור, נהריה.
יוסי
יוסי
ינואר 2019
קרא עוד
על ניסים המדביר יש לי רק דברי שבח לומר, הוא בחור מקצועי ונעים, הזמנתי אותו לצורך הדברת מזיקים בביתי, הוא הגיע במועד שקבענו, החל בהדברה ולא פסח על שום מקום. בסיום העבודה דאג להסביר לי בפרטי פרטים על אופן הניקיון לאחר ההדברה ואמר שזמין בכל שעה לכל שאלה. אני מרוצה מהיחס החם שקיבלתי ומהעבודה המקצועית שביצע ותמיד אפנה אליו במידת הצורך. יוסי, קרית אתא.
שמשון
שמשון
מאי 2019
קרא עוד
אני גר בבית פרטי וסבלתי המון מחקים וזוחלים שנכנסים לביתי, חיפשתי בעלי מקצוע בתחום ההדברה ולאחר מספר הצעות שקיבלתי בחרתי בהצעתו של ניסים שהייתה הכי הוגנת. הוא הגיע בשעה שקבענו עם כל החומרים להדברה, חבש מסיכה מיוחדת והחל בהדברה של כל הבית כולל החצר, הכל בוצע יסודית ואני מרוצה מאוד. מאז ועד היום אין זכר לשום חרק אצלי בבית, השירות של ניסים היה מצוין, הסביר כל דבר שביצע ובנוסף נתן הסבר מפורט על הניקיון לאחר ההדברה ושמירתה לאורך זמן, הכי טוב שיש! שמעון, נהריה.
אבינוע צור
אבינוע צור
קרא עוד
ניסים מדביר מקצועי ואחראי, אנחנו עובדים איתו כבר המון שנים ומתכננים להמשיך להיעזר בשירותי ההדברה שלה גם בעתיד - מומלץ בחום!! מדובר בשירותי הדברה עבור בית פרטי עם חצר גדולה ולכן כל שנה מחדש אנחנו מבצעים הדברה מונעת. ההדברה שמתבצעת היא הדברה נגד ג'וקים נמלים ושאר מזיקים, ניסים תמיד נותן שירות איכותי, מקפיד להגיע בזמן, אין אצלו הברזות, שעה זאת שעה ומילה זאת מילה. הוא מקפיד לעבוד לפי התקן, נוקט בכל אמצעי המיגון ודואג ליידע אותנו על מקום ההדברה והחומרים. מעבר לכך אני יכולה לציין שגם מבחינת קריאות לא צפויות הוא עשר, הייתה לנו לא מזמן מכת קרציות בגינה, הזעקתי את ניסים, הוא היה מאוד יסודי, ידע איך לאתר מקומות מרכזיים לריסוס, ביצע ריסוס יסודי מאוד וכרגיל נתן שירות מצוין, הקרציות נעלמו כאילו לא היו. מעבר למקצועיות, ניסים עצמו איש מקסים, נעים לבריות, כיף לשוחח איתו, אני ממליצה עליו בחום, מדביר יסודי אחראי ורציני וכמובן נמשיך להיעזר בו עוד שנים רבות, לא מחליפים בעל-מקצוע כזה מוצלח (:
יוסי
יוסי
קרא עוד
על ניסים המדביר יש לי רק דברי שבח לומר, הוא בחור מקצועי ונעים, הזמנתי אותו לצורך הדברת מזיקים בביתי, הוא הגיע במועד שקבענו, החל בהדברה ולא פסח על שום מקום. בסיום העבודה דאג להסביר לי בפרטי פרטים על אופן הניקיון לאחר ההדברה ואמר שזמין בכל שעה לכל שאלה. אני מרוצה מהיחס החם שקיבלתי ומהעבודה המקצועית שביצע ותמיד אפנה אליו במידת הצורך.
הקודם
הבא

מאי 2019

ציון 9

אני גר בבית פרטי וסבלתי המון מחקים וזוחלים שנכנסים לביתי, חיפשתי בעלי מקצוע בתחום ההדברה ולאחר מספר הצעות שקיבלתי בחרתי בהצעתו של ניסים שהייתה הכי הוגנת. הוא הגיע בשעה שקבענו עם כל החומרים להדברה, חבש מסיכה מיוחדת והחל בהדברה של כל הבית כולל החצר, הכל בוצע יסודית ואני מרוצה מאוד. מאז ועד היום אין זכר לשום חרק אצלי בבית, השירות של ניסים היה מצוין, הסביר כל דבר שביצע ובנוסף נתן הסבר מפורט על הניקיון לאחר ההדברה ושמירתה לאורך זמן, הכי טוב שיש!
שמעון, נהריה.

מאי 2019

ציון 9.4

על ניסים המדביר יש לי רק מילים טובות לומר,הוא בחור מקצועי ותענוג לעבוד איתו. הזמנתי אותו לביתי לצורך הדברת מזיקים וחולדות, הכל בוצע על הצד הטוב ביותר, הוא ריסס את כל הבית ודאג לרסס בנקודות מפתח גם בחצר ביתי. בסיום העבודה הוא הסביר לי איך לנקות אחרי ההדברה וכיצד לשמור אותה לאורך זמן, המחיר שגבה היה הוגן והשירות שנתן היה מעולה. מרוב שהייתי מרוצה הזמנתי אותו פעם נוספת להדברה נוספת בבית הוריי וגם הם היו מרוצים מאוד, כיף שיש אנשים כמותו, מומלץ!
אור, נהריה.
 

ינואר 2019

ציון 9.1

על ניסים המדביר יש לי רק דברי שבח לומר, הוא בחור מקצועי ונעים, הזמנתי אותו לצורך הדברת מזיקים בביתי, הוא הגיע במועד שקבענו, החל בהדברה ולא פסח על שום מקום. בסיום העבודה דאג להסביר לי בפרטי פרטים על אופן הניקיון לאחר ההדברה ואמר שזמין בכל שעה לכל שאלה. אני מרוצה מהיחס החם שקיבלתי ומהעבודה המקצועית שביצע ותמיד אפנה אליו במידת הצורך.
יוסי, קרית אתא.

ינואר 2019

ציון 8.8

הזמנתי את ניסים מהמלצות שראיתי באתר שלכם לצורך הדברת מזיקים בבית עסק שברשותי, ניסים הגיע ביום שקבענו עם כל החומרים הנדרשים לביצוע ההדברה, עזר לי לכסות את הדברים הכבדים בעסק, ורק אז החל בהדברת המזיקים, לא דילג על שום מקום והיה יסודי בעבודתו, לאחר שסיים נתן הסבר על הניקיון לאחר ההדברה ובאיזה חומרים משתמשים, נתן אחריות על העבודה שביצע ומאז ועד היום אין זכר לשום חרק בבית העסק ובנוסף ביצע עבודות הדברה נוספות אצל דיירי הקיבוץ שהמלצתי עליו בפניהם, מומלץ מאוד!
תמי, קיבוץ אפיקים.

אוקטובר 2018

ציון 9.7

אל ניסים המדביר פניתי כבר 4 פעמים בשנה האחרונה ואם אני פונה אליו שוב ושוב זה אומר הכל! פניתי אליו בעקבות מקרים דחופים של הופעת ג'וקים ונמלים בבתי-קרקע כולל מסביב לבית שלי ושל משפחתי ובכל פעם ניסים הבין את הדחיפות והגיע באותו היום או במקסימום יום למחרת. הוא עומד בזמנים שקובעים איתו, מגיע עם כל הציוד שלו ומבצע הדברה יסודית ומקיפה והתוצאות מדברות בעד עצמן, מהרגע שהוא הולך הג'וקים והנמלים נעלמים. ניסים מסביר לי כיצד לנקות בצורה נכונה כדי לשמר את יעילות ההדברה לאורך זמן, הוא גובה מחירים הוגנים ובאופן כללי כל ההתנהלות מולו מאוד נעימה וחיובית. ממליצה מכל הלב ואין לי ספק שאמשיך לפנות רק אליו בכל מה שקשור להדברות!
אלונה, חיפה.
 

אוקטובר 2018

ציון 10

אין מילים! ניסים והצוות שלו פשוט מקסימים והם פתרו לנו בעיה רצינית של נמלי אש ואני לא מחליפה אותם! אני מנהלת הקהילה במושב בני דרום ויש לנו בעיה גדולה שחוזרת בכל פעם מחדש של נמלי אש בגינות של התושבים, עם ניסים והצוות שלו יצא לי לעבוד כבר מס' פעמים ומאז אני ממליצה רק עליהם לכל תושב שמבקש המלצה לחברת הדברה אמינה ואיכותית. בנוסף לכך, הזמנתי את ניסים גם לבצע הדברה נגד עכברים בעליית גג וגם הפעם הוא לא אכזב וביצע עבודה טובה והעכברים נעלמו כלא היו. מאז אני מזמינה את ניסים פעם בשנה לבצע ריסוס יסודי, הוא תמיד עומד בזמנים, גובה מחירים הוגנים ומבצע עבודה נהדרת. ממליצה!
טסה, מושב בני דרום.
 

יוני 2018

ציון 9.4

ניסים בחור חבל על הזמן! כבר תקופה ארוכה שהוא מדביר את הבית שלי ושל כל המשפחה והחברים שלי וכולנו מאוד מרוצים! מדובר בקסם של בחור, הוא מקצועי, יסודי, נקי ומבצע עבודה נהדרת. ניסים תמיד עומד בזמנים שקובעים איתו, הוא עובר על כל פינה בבית ודואג לרסס במקומות מרכזיים. הוא זמין ועונה לכל שאלה ובכלל כל הצוות שלו מורכב בחבר'ה אדיבים ונחמדים. הוא אמין וישר ואני סומכת על כל מילה שלו. הפניתי אותו לאחת העובדות שלי שהיה אצלה קינון של יונים, הוא הגיע וביצע הרחקת יונים באמצעות רשתות והבעיה נפתרה! אין דברים כאלה! מומלץ!
דניאל, נהריה.
 

יוני 2018

ציון 9

על ניסים המדביר יש לי רק מילים טובות להגיד - הוא בחור מקצועי, נעים וענייני ותענוג לעבוד איתו. הזמנתי אותו לפני מס' חודשים לבצע הדברה יסודית נגד נמלים, ג'וקים וחרקים בתוך הבית והכל בוצע על הצד הטוב ביותר. ניסים בחור חביב ואדיב, הוא עבר על כל פינה בבית ודאג לרסס בנקודות מפתח ובסיום נשאר זמן נוסף כדי להסביר לי כיצד לנקות בימים שאחרי ההדברה בצורה תשמר אותה ככל שניתן. אני מרוצה מאוד ומהיום והלאה אני פונה רק אליו! מומלץ!
אוהד, קרית-אתא.

פברואר 2018

ציון 10

אני מאוד מרוצה מהשירות של ניסים מחברת "הדברות נטו" וממליצה עליו בחום לכל מי שמחפש מדביר אמין שמבצע עבודה טובה! הוא ביצע עבורי הדברה יסודית בכל הבית, דאג לעבור על כל פינה ופינה ולאחר שסיים נתן לי הנחיות כיצד לנקות את הבית בימים שלאחר ההדברה על-מנת לשמר את יעילות ההדברה לאורך זמן. היחס היה אדיב ונחמד, המחיר הוגן ואין לי ספק שאפנה אליו שוב במידת הצורך. מומלץ!
טליה, כרמיאל.

פברואר 2018

ציון 10

על ניסים המדביר אני ממליצה מאוד!!! בעל מקצוע נהדר ויש לי רק מילים טובות להגיד עליו! אני גרה בבית גדול עם 5 חדרים וגינה והיה לי חשוב שתתבצע עבודה יסודית בביתי מאחר ואני מטבעי ממש פחדנית ולא יכולה לראות שום חרק אצלי בבית. ניסים הגיע בשעה שקבענו ודאג לעבור על כל פינה בבית! מאז שהיה אצלי עברו מס' חודשים ואני יכולה לספר בשמחה שלא ראיתי אפילו חרק אחד. מקצועי ביותר! מעבר לכך, ניסים עצמו בחור מקסים, הוא אחראי, אדיב וקשוב ללקוח. אני ממליצה על ניסים מכל הלב ואין לי ספק שבעתיד אפנה רק אליו.
לודה, כרמיאל.
 

אוקטובר 2017

ציון 10

ניסים מחברת "הדברות נטו" ביצע עבורי הדברה נגד מזיקים בדירה, קיבלתי שירות אדיב ומקצועי ולכן אני ממליץ! ניסים עמד בכל מה שהבטיח לנו, הגיע בזמן עם כל הציוד הנדרש, עבר ביסודיות על כל פינה בבית ובמוקדים מרכזיים וניסה לשמור על ניקיון ככל שניתן. בסיום הוא הנחה אותנו כיצד לנקות בימים שלאחר ההדברה ואיך לשמור על יעילות ההדברה לאורך זמן. בחור מקסים, סבלני ומקצועי. מומלץ.
אבנר, טבריה.

אוגוסט 2016

ציון 9.7

היינו מאוד מרוצה מהשירות של ניסים, גם מבחינת העבודה, מבחינת הזמינות, היחס, האדיבות והשירות. ניסים עובד כמו שצריך ניתן לסמוך עליו - עבודה מקצועית.
אני מתגורר בבית פרטי עם חצר וכמו בכל שנה לפני הקיץ, חיפשנו חברת הדברה שתתן שירות מניעה כנגד הופעת מזיקים. חיפשתי חברה הוגנת דרך חיפוש באינטרנט ולאחר שעשיתי סקר מחירים החלטתי להזמין את ניסים "הדברות נטו", מכיוון שהוא נשמע לי הכי מקצועי ואמין וגם המחיר היה הוגן ביחס להצעות נוספות שקיבלתי. סגרנו את העבודה, ניסים באמת הגיע בתאריך שקבענו עם כל הציוד הנדרש וביצע את מלאכת ההדברה בבית ובחצר, הוא היה מאוד מאוד יסודי ועבר על כל המקומות שיכולים להוות בעיה, גם בפנים הבית וגם מחוצה לו בשטח החצר, בבור הביוב ומסביב לבית.
ניסים גבה מאיתנו את הסכום שסגרנו עליו מראש (בלי שינויים) ואני בהחלט ממליץ ואמליץ עליו בחום לכל מי שיחפש מדביר.
איציק.

אוגוסט 2016

ציון 10

אני נעזרת בשירות של ניסים מחברת "הדברות נטו" כבר מספר שנים, הצוות שלו מקצועי ומיומן, הם מגיעים תמיד בזמן, אף פעם לא קיבלתי ביטול או היה איחור, חברת הדברה מקצועית ומוצלחת. הם מבצעים אצלנו הדברה כל שנה לפני הקיץ ובנוסף לפעמים במהלך השנה אנחנו קוראים להם שוב לבצע ריסוס בבית ובחצר נגד קרציות ופרעושים מכיוון שיש לנו כלבים ולפעמים יש התפרצות של קרציות. בכל אופן כמו שציינתי, הזמינות שלהם גבוהה, ההדברה מקצועית והמחירים הוגנים - ממליצה בחום.
עבינה.

אוגוסט 2016

ציון 9.7

חיפשתי חברת הדברות לביצוע הדברת ומניעה של מזיקים, לחברת "נטו הדברות" הגעתי דרך ההמלצות אצלכם באתר, הצעת המחיר עבור ההדברה הייתה הוגנת ביחס למחירים נוספים שקיבלתי, ניסים היה זמין להגיע לעבודה, הוא הגיע אלינו אתמול בשעה שסיכמנו, הביא ציוד מקצועי וביצע את ההדברה.
ההדברה הייתה מקצועית, ניסים הגיע בזמן ולגבי איכות ההדברה, נדע בעתיד יותר טוב (:
ז'אן.

ינואר 2016

ציון 9.4

ניסים מדביר מקצועי ואחראי, אנחנו עובדים איתו כבר המון שנים ומתכננים להמשיך להיעזר בשירותי ההדברה שלה גם בעתיד - מומלץ בחום!!
מדובר בשירותי הדברה עבור בית פרטי עם חצר גדולה ולכן כל שנה מחדש אנחנו מבצעים הדברה מונעת. ההדברה שמתבצעת היא הדברה נגד ג'וקים נמלים ושאר מזיקים, ניסים תמיד נותן שירות איכותי, מקפיד להגיע בזמן, אין אצלו הברזות, שעה זאת שעה ומילה זאת מילה. הוא מקפיד לעבוד לפי התקן, נוקט בכל אמצעי המיגון ודואג ליידע אותנו על מקום ההדברה והחומרים.
מעבר לכך אני יכולה לציין שגם מבחינת קריאות לא צפויות הוא עשר, הייתה לנו לא מזמן מכת קרציות בגינה, הזעקתי את ניסים, הוא היה מאוד יסודי, ידע איך לאתר מקומות מרכזיים לריסוס, ביצע ריסוס יסודי מאוד וכרגיל נתן שירות מצוין, הקרציות נעלמו כאילו לא היו. מעבר למקצועיות, ניסים עצמו איש מקסים, נעים לבריות, כיף לשוחח איתו, אני ממליצה עליו בחום, מדביר יסודי אחראי ורציני וכמובן נמשיך להיעזר בו עוד שנים רבות, לא מחליפים בעל-מקצוע כזה מוצלח (:
אבינוע צור.

ינואר 2016

ציון 9.4

הייתי מאוד מאוד מרוצה מההדברה המקצועית של ניסים, מדובר במדביר אחראי מקצועי, שמבצע הדברה עם אחריות - ממליצה בחום. חיפשתי חברת הדברה, שתבצע הדברה כללית אצלנו בדירה שגרים בה זוג תאומים בני שנתיים וכלב, אוכלוסיה שרגישה לחומרי הדברה, היה חשוב לי שיהיה מדובר בחברה מקצועית ואמינה, ומעל לכל שגם חומרי ההדברה, שבהם נעשה השימוש, יהיו כמה שיותר עדינים, עם רעילות נמוכה ועם כמה שפחות תופעות לוואי (כמו ריח חריף וכו'). חברים שלנו המליצו על חברת "הדברות נטו" שעשו אצלם הדברה ירוקה שעזרה למדר את התיקנים מדירתם. התקשרתי לניסים, הוא הסביר לי מה היתרונות של החומרים שלהם על פני חומרים של חברות הדברה סטנדרטיות בשוק (אמר שמדובר בחומרים טבעיים, שכמעט ואין להם ריח, והם מפותחים במיוחד כדי לשמור על הסביבה, ולא לפגוע - לא בבני אדם ולא בבע"ח) הצעת המחיר שלו הייתה סבירה מאוד ולכן סגרתי איתו בלי להסס.
ההדברה כמו שאמרתי - הייתה הדברה כללית נגד תיקנים ונמלים. ביום עצמו של הריסוס ניסים הגיע אלי בעצמו, הראה לי תעודת עוסק בתחום ההדברה והסביר לי שוב על החומרים בכדי שאהיה רגוע. את הריסוס הוא עשה באופן מקצועי מאוד, דאג לאתר מקומות אסטרטגים ולרסס אותם. חזרנו הבית בשעות הערב (למרות שיכולנו להגיע כבר בצהריים) ניסים השאיר לי הנחיות לגבי הריסוס, הריסוס עצמו היה ללא תופעות לוואי של ריח, אני מאוד מרוצה מהתוצאה - הריסוס הוכיח את עצמו!!! כמו כן הייתי מרוצה מהמחיר וגם מהיחס ולכן אני ממליצה על ניסים בחום! ואשמח להיעזר בו גם בשנים הבאות.
שירן אינהורן.

ינואר 2016

ציון 9.4

הזמנתי הדברת נמלים ג'וקים ועש מחברת "הדברות נטו", הגיע מדביר חביב בשם ניסים, עבד בסבלנות והיה מאוד אדיב, אני מרוצה מהשירות וכמובן שממליצה בחום.
לפני שנה התחילו לצוץ מכל מיני חורים בבית נמלים ג'וקים והחלו להופיע פרפרי עש, בהתחלה ביצעתי ריסוס באופן ידני שלא עזר, הבנתי שיש להם נחילים מתחת לרצפה ובמקומות נוספים, החלטתי להזמין חברת הדברות שתפתור את העניין. לצערי הגיעה אלי חברת הדברות לא מקצועית ולא אמינה, הם ביצעו הדברה אבל זה לא עזר, למרות שטענו שיש אחריות לא רצו להגיע ללא תשלום לבצע סיבוב שני ובקיצור הייתי מאוד לא מרוצה. השנה החלטתי לחפש חברה עם המלצות, לניסים מחברת "הדברות נטו" הגעתי דרך חיפוש באינטרנט, היו עליו המלצות חיוביות והצעת המחיר שהוא נתן לי הייתה סבירה בהחלט, הסברתי לו מה הבעיה, שוחחתי איתו מראש על מה שקרה לנו בשנה שעברה והוא התחייב שההדברה שלו תעזור וגם אם יש צורך הוא מגיע במסגרת האחריות לבצע ריסוס נוסף ללא תשלום. ניסים נשמע לי מאוד אחראי ואמין, סגרתי איתו יום ושעה, יש לציין שהוא היה דיי גמיש מבחינת הזמנים והשתדל להתאים את עצמו אלינו. ניסים הגיע אלינו בדיוק בשעה שקבענו עם ציוד הריסוס שלו והשארנו אותו לבצע את העבודה.
בסיום הריסוס ניסים הסביר על החומרים, איך לנקות את הבית ומתי, היה סבלני ואדיב וכמובן לקח את המחיר שסוכם. בנוסף לכך, נתן לנו אחריות על ההדברה ואמר שבעיקרון הנמלים הג'וקים והעש לא אמורים לחזור, אבל אם נראה משהו, נצלצל אליו והוא יגיע לחזור על ההדברה ללא תשלום נוסף. לשמחתי הרבה ההדברה הצליחה ובגדול, לא הייתי זקוקה לסבב נוסף, אני שמחה שנפלתי על בעל-מקצוע טוב וממליצה על ניסים בחום - הדברה מקצועית אמינה ובמחיר הוגן.
עידה לנקרי.