שירות מסור, אדיב ומהיר בפריסה ארצית חייגו עכשיו 1-700-72-72-55 📞​

אודותינו

כולנו רוצים את הבית שלנו נקי, בריא וחף מאיומים על רמת ההיגיינה האישית והמשפחתית שמקורם ממזיקים שונים הפולשים למרחב הפרטי הביתי שלנו.

 הדברה ביתית תקופתית קבועה או הדברות ייעודיות במקרים של הופעת מזיקים ומרעי בישין כמו תיקנים (ג'וקים!), טרמיטים, יונים, מכרסמים, נחשים, פשפשים, פרעושים ואפילו סתם חרקים קטנים כמו "דג הכסף" בתחומי ביתנו, מונעת מאיתנו מפגשים שנואים אלה, שיכולים להפוך מטרד של ממש לכל אחת ואחד מאיתנו.

האני מאמין שלנו

האני מאמין המקצועי שלנו בחברת הדברות נטו, מבוסס על שירות אמין ואחראי, שמשמעו הגעה לשטח ובחינה של האפשרויות השונות לסילוק המפגע, עוד טרם ההחלטה על שיטת הפעולה המדויקת. המומחים שלנו שמחים תמיד לעמוד לשרותכם בשלבי ההתלבטות והייעוץ, להציע לכם את מגוון החומרים ושיטות הפעולה העומד לרשותכם במקרה הנתון ולהחליט יחד איתכם על תוכנית פעולה בטווח הקצר (סילוק מיידי וביצוע הדברה של מזיקים שהופיעו בביתכם) ובטווח הארוך (הדברות תקופתיות או עונתיות למניעת הישנותה של הבעיה).

חברת הדברות נטו משתמשים אך ורק בחומרי הדברה מורשים.

מאמרים אחרונים

הדברה בבית כשיש בעלי חיים

שאלות ותשובות על הדברה בבית כשיש בעלי חיים שאלה: יש לי כלב ואני גרה בבית עם חצר האם עדיין אפשר להדביר? תשובה: הדברה בבית שיש

הדברת בניין מגורים משותף

הדברת בניין מגורים משותף שאלות ותשובות שאלה: איזה סוג של הדברה מבצעים בדרך בבניינים משותפים? תשובה: רוב הבעיות בבניין משותף הן נמלים ותיקנים ומכרסמים. שאלה:

הדברה בחדרי אירוח

הדברה באכסניות  האכסניות הינן בית אירוח עממי שמארח אנשים שמחפשים נופש במחיר סביר ותמורה טובה. מכיוון שהאכסניות הינן עממיות בטבען יש לא מעט מזיקים שיכולים

גלילה לראש העמוד

תודה על מילוי הטופס

נחזור אליך בהקדם האפשרי

בינתיים אתה מוזמן להיכנס אל חשבונות הפייסבוק והיוטיוב שלנו

Call Now Button דילוג לתוכן