דג הכסף

דג הכסף

דג הכסף הינו מקבוצת החרקים שמתאפיין בהיותו ללא כנפיים בכל ובצבע כסוף אפור ולפעמים גם יכול להיות שחור. גודלו של דג הכסף הוא בסך 1 ס"מ ועל כל הגוף שלו יש קשקשים בצבע כסף כשהוא חי בין שנתיים לשמונה שנים בממוצע כשנקבת דג הכסף מטילה 100 ביצים בטמפרטורה בין 20-30 מעלות ולוקח לדג הכסף להפוך לבוגר עד 4 חודשים. מקומות המחייה האהובים עליו חייבים להיות לחים וחשוכים ושם הוא גם מתרבה כשהוא אוכל את המזונות האוהבים עליו כגון דקסטרין שנמצא בדבקים שונים, צילומים, סוכר, שערות, כותנה, משי וטפטים ובמידה ולא ימצא שום דבר הוא יכול להיות ללא אוכל חודשים שלמים בתנאים האידאליים עבורו רטיבות ועובש בקירות. חשוב לנו להדגיש שכדאי לפתור את בעיה הרטיבות והעובש ללא קשר להדברה מכיוון שהם נמשכים לאספקטים הנ"ל

הרי הם יחזרו גם אחרי ההדברה אם לא תטפלו בבית שלכם. הנזק שמסב דג הכסף יכול להיות משמעותי לכן עדיף להביא מדביר מוסמך, אנחנו בהדברות נטו מציעים ריסוס המאושר ע"י המשרד להגנת הסביבה ונותן פתרון מוחלט לבעיה זו. המדביר המוסמך של הדברות נטו שיגיע אליכם יעשה בדיקה מקיפה ולאחר מכן יחליט על דרך הטיפול ריסוס, מלכודות, ופיתיון. במקומות שבהם יש נגיעות קשה כמו ספריות וארכיונים אנו פותרים את באמצעות מערפל קר ששואב את חומר ההדברה המורשה והופך אותו לטיפות קטנות ובעזרת לחץ אוויר גבוה מפזר אותו בחלל המקום אותו צריך לרסס.

אל תנסו לפתור את הבעיה בעצמכם תתקשרו אלינו להדברות נטו אנחנו ניתן לכם פתרון מקצועי ויעיל שיפתור את הבעיה. לייעוץ פנו אלינו 1-700-727255.

אהבתם ? ספרו לאחרים :