עטלפים

עטלפים

העטלפים הינם בעלי חיים שמחולקים לשני מינים בארץ: עטלפי פרי ועטלפי חרקים. עטלף התפתחות העטלף מתחילה בגוף האם כשהיא מטפלת בו אחרי לידתו בכל לידה יש רק צאצא אחד שיכול להיות עד 20 שנה כשעונת ההמלטות תהיה באביב. העטלפים פעילים בלילה הם יוצאים לחפש מזון ומעדיפים בשעות היום בעיקר לנוח. המקומות האהובים עליהם ביותר הם מערות, סדקים בקירות, עצים, תעלות וכוכים. עטלף הפרי רואה מצוין והחוש ריח שלו מחודד במיוחד הגודל שלו בין 13-16 ס"מ אך הכנפיים שלו יכולות להגיע ל 60 ס"מ כל הריון נמשך 4 חודשים והוא נשאר עם אמא שלו עד 100 ימים. עטלף הפרי אוהב מאוד מטעים של שסק, ליצי ותמר כשהוא יורק מדי והיריקה של הינה חומצית ויכולה לפגוע בסביבה בגלל ריכוז החומציות הגבוה.

עטלף החרקים לא רואה טוב וחוש הריח לא טוב במיוחד אבל הוא בניגוד לעטלף הפרי הוא שומע מצוין ויכול לנווט את דרכו רק בעזרת תכונה זו. הנזקים הנגרמים מהעטלפים מתחילים בלכלוך על הקירות והמכוניות וכלה בהעברת מחלות כגון כלבת שבגללה אסור לגעת בעטלף שמונח על הרצפה כי הם נדבקים ומעבירים את זה הלאה. בטיפול בעטלפים אנו מתקינים מכשור מתקדם שמוציא קולות שגורם להם לעזוב מידית את המקום חברת הדברות נטו מציעים שירות של טיפול בעטלפים שכרוך בהתקנת מכשיר אולטרא סאונד שמוציא קולות שגורם לעטלפים לעזוב מידית

הניסיון והידע שלנו אנו מציעים טיפול אפקטיבי בעטלפים עם תוצאות מובטחות. אנו ממליצים שברגע שאתם מזהים עטלפים בביתכם תפנו אלינו וניתן לכם פתרון מקצועי ומיידי.

אהבתם ? ספרו לאחרים :